document.write('
Kbely TV
Nejnovější videa Kbelské TV.
 • 20. 11. 2017

  15. 12 od 18 hodin vystoupí ve kbelském kostele skvělá gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi. Tu pravou předvánoční atmosféru navodí i další hosté. Jednoduše řečeno, máte se na co těšit. Co všechno Vás čeká se dozvíte z videa.

 • 15. 11. 2017

  Den 11. listopadu v kalendáři významných událostí nazvaný jako den válečných veteránů oslavuje konec první světové války. Jako každý rok se u této příležitosti na kbelském hřbitově uskutečnila vzpomínková akce za účasti skautů SSV a zástupců radnice.

 • 13. 11. 2017

  10. listopadu 2017 proběhlo slavnostní vyhlášení celkových výsledků letošní sezóny Pražského MTB poháru, kterého se dlouhodobě účastní i Kbely Cycling Team, a to nikde jinde než ve kbelském Lidovém domě za podpory Městské části Praha 19. Pražský pohár je seriál horských kol pro amatérské cyklisty v crosscountry.

 • 08. 11. 2017

  V sobotu 4. listopadu jste měli možnost v centrálním parku a přilehlém okolí oslavit Halloween po Česku. Kdo přišel, mohl si vydlabat a vyřezat dýni a pak se po setmění za svitu lampiónů vydat do pohádkového lesa. Letos s novým překvapením na konci.

 • 07. 11. 2017

  Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra uspořádala 2. a 3. listopadu ve své budově ve Kbelích mezinárodní konferenci o wellness, zdraví a kvalitě života. Na konferenci se sjelo mnoho odborníků na zdravý životní styl.

 • 03. 11. 2017

  Kbelští senioři se v rámci své pravidelné schůzky podívali až do Afriky. Ne že by tam přímo odcestovali, navštívil je ale cestovatel Martin Košťál, který projel Afriku křížem krážem, který si pro ně připravil zajímavou přednášku o tamním životě, který ilustrovalo mnoho autentických fotek.

 • 01. 11. 2017

  Činnost kbelských dobrovolných hasičů je různorodá a neskládá se jen z údržby techniky nebo výjezdů. Stále častěji například školí i požární bezpečnost, a to nejen ve kbelské hasičárně, ale například i v objektech firem. V říjnu se například účastnily požárního cvičení ve firmě v Horních Počernicích, která skladuje vysoce hořlavé látky.

 • 31. 10. 2017

  28. října je státní svátek, kterým každý rok slavíme vznik samostatného českého státu, přesněji řečeno Československa. Vzpomínková akce se v roce 2017 uskutečnila i ve Kbelích u pomníku Mistra Jana Husa.

 • 27. 10. 2017

  Kbelská radnice přikoupila další invalidní pomůcky pro seniory k zapůjčení. Je o ně totiž velký zájem. K dispozici jsou nejen invalidní vozíky, ale i velmi oblíbená chodítka, na která se dá v případě potřeby sednout a odpočinout si.

 • 26. 10. 2017

  Mladí kbelští fotbalisté zažili 24. října trénink, na který se nezapomíná. Na 40 dětí totiž tentokrát při tréninku nevedli jejich stálí trenéři, ale nikdo jiní než trenéři prvoligové Slavie. Trénink pod vedením profesionálů ze Slavie se uskutečnil v rámci projektu Tour de Club.

');